Jak zamówić odnowienie domeny?

Przedłużenie domen .pl można zamówić na 2 sposoby

1 Metoda

Na adres abonenta domeny wysyłana jest informacja o zbliżającym się terminie wygaśnięcia domeny. W wysłanym zgłoszeniu umieszczony jest link, na który należy kliknąć aby zamówić odnowienie domeny. Kliknięcie na link otworzy nowe okno przeglądarki, w którym będzie można zamówić odnowienia domeny.

Po zamówieniu odnowienia po kilku minutach zostanie przesłana faktura proforma. Fakturę należy opłacić w terminie podanym na fakturze. W tytule przelewu proszę podać jedynie identyfikator płatności, po zaksięgowaniu wpłaty domena zostanie odnowiona automatycznie

2 Metoda

Aby zamówić odnowienie domeny należy zalogować się do panelu admin.forpsi.pl

Pojawi się tabelka z zarejestrowanymi domenami,

Jeśli domena jest możliwa do odnowienia na kolejny okres abonamentowy, wyświetlana jest ona w osobnej tabeli zatytułowanej Te domeny wkrótce wygasną, należy wtedy zamówić odnowienie domeny.


W tym celu należy,

kliknąć w nazwę domenę którą chcemy odnowić

  • w nowo otwartym oknie wybrać przedłużenie domeny  • w kolejnym kroku możemy wybrać okres na jaki chcemy przedłużyć domenę, w przypadku domen .pl obowiązuje okres od 1 roku do 10 lat

  • zatwierdźmy klikając na przycisk zamów >>

  • Po kilku minutach na adres płatnika zostanie wysłana proforma za przedłużenie domeny.

  • Fakturę należy opłacić w terminie podanym na fakturze. W tytule przelewu proszę podać jedynie identyfikator płatności, po zaksięgowaniu wpłaty domena zostanie odnowiona automatycznie.

Add Feedback